Müşteri Hizmetleri

Hakkımızda

MEHMET KINIK MOBİLYA

"Huzur dolu, mutlu evler" prensibi ile çok daha yaşanası evler oluşturmak için çalışıyoruz.
 
HİKAYEMİZ

Mehmet KINIK Mobilya'yı geçmiş yıllarımızın tecrübesi ile kurduğumuz zamandan bu yana vazgeçmediğimiz ve asla vageçemeyeceğimiz temel çalışma değerlerimiz var.

Tüketicilerimiz ile ahlaklı ve güvene dayalı ticaret sürdürmek, kaliteli ve fonksiyonel ürünler üretmek, çalışanları için huzurlu ve keyifli çalışma ortamı sunmak. İnanıyoruz ki, bu iş prensiplerimize sahip çıktığımız sürece markamız KINIK, istikrarlı bir şekilde ve yaptığı işten keyif alarak büyüyecektir. Bu büyümeyi de gerçekten hak edecektir. Biliyoruz ki, kurumsal bir çerçevede gelecek nesillere bırakmaya çalıştığımız bu markanın bilinirliği artacak ve saygın şekilde yoluna devam edecektir.

Tasarımcılarımız, Mehmet KINIK Mobilya ürünlerinin evlere katacağı statü, konfor, keyif ve modernlik için çalışıyor. Mühendislerimiz, Mehmet KINIK Mobilya ürünlerinin estetikliğine fonksiyonel mekanizmalar ilave ederek kullanışlı, kaliteli ve uzun ömürlü olması için çalışıyor. Satış ekiplerimiz, Mehmet KINIK Mobilya ürünlerinin sahip olduğu bu ayrıcalıkların her mağazamızdaki standart sunum ve tanıtım şekliyle daha fazla eve ulaşması için çalışıyor.

MİSYONUMUZ

Mehmet KINIK Mobilya olarak müşterilerimize, daima daha iyi, farklı, fonksiyonel, sağlam, kullanışlı, estetik ve kurulumu kolay ürünler, üstün hizmetler sunmak için varız.

VİZYONUMUZ

Ülkemizdeki mobilya sektöründe ilk akla gelen ve tercih edilen markalar içinde yer almak.

DEĞERLERİMİZ

Dürüst ve Güvenilir
Huzurlu
Yenilikçi
Verimli
Birbirini Tamamlayan Takım Çalışması
Ürün ve Hizmet Kalitesi
Söz Verilen Zamanda Teslim
Müşteri Tatmini, Bağlılığı ve Tavsitesi
Gelişerek Büyümek
Fark Yaratarak Başarılı Olmak

NEDEN Mehmet KINIK Mobilya?

Mehmet KINIK Mobilya'yıtercih etmeniz için beş önemli neden;

1- Kalite / Değer hesabını biliriz... Estetik, kaliteli ve fonksiyonel ürünleri uygun fiyata sunarız.
2- Akılcıyız... Dar mekanlar için geniş ve akıllı çözümler üretiriz.
3- Güven ilişkisi kurarız... Ürün fiyatlarını önce bilerek yüksek tutup, sonra yüksek indirim yapma kandırmacasına girmeyiz.
4- Sorumluluk sahibiyiz... Satış Sonrası Hizmetler departmanımız ile çözüm bekleyen olası konularınızı çözeriz.
5- Sağlığınız için hassasız... Ürünlerimizin görünen ve görünmeyen detaylarında kanserojen etki içeren hammadde ve ucuz ithal malzeme kullanmayız...

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.